Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Zajęcia w ramach projektów. Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Miniony tydzień przyniósł nam kolejne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy# przedmedycznej. W tym roku warsztaty odbywają się dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartych konkursów ofert że środków budżetu Gminy Kcynia, Powiatu Nakielskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

Zajęcia w ramach projektu "Jedzie do ciebie karetka pogotowia" odbyły się w poniedziałek w Szkole Podstawowej w Mycielewie, a w czwartek w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni i Szkole Podstawowej w Rozstrzębowie.

W poniedziałek również odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu "Wiemy jak ratować życie" w Szkole Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie.

Zajęcia prowadził ratownik medyczny Adrian Zieńczuk - HelpMed.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w swoich placówkach oraz za zdjecia. Już dziś zapraszamy na X gminny i IX powiatowy konkurs pierwszej pomocy.

Warsztaty "Jedzie do Ciebie karetka pogotowia" odbyły się ze środków Gminy Kcynia, natomiast warsztaty "Wiemy jak ratować życie" odbyły się ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)