Dziś mamy 23 września 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

17 lipca 2021

Zalane tynki sufitowe odpadły. Interweniowali strażacy

fot. KSRG OSP Kcynia

fot. KSRG OSP Kcynia

Dzisiaj, 17 lipca o godzinie 7:41 strażacy zostali zadysponowani do zawalonego dachu w budynku mieszkalnym w Karmelicie.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że w budynku mieszkalny doszło do zalania sufitu, w skutek czego odpadł tynk na klatce schodowej w jednym z mieszkań.

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani strażacy z KSRG OSP Kcynia oraz  dwa zastępy JRG Szubin, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usnęli resztki gruzu.

Budynek mieszkalny jest własnością gminny, a mieszkańcy sami opuścili budynek. Do Karmelity przyjechał także burmistrz Kcyni – Marek Szaruga a także przedstawiciele Powiatowego Nadzoru Budowalnego

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (8)

  Lukrecja , w dniu 17-07-2021 16:21:11 napisał:

  Śmiech na sali żeby musiało się coś stać żeby wkoncu zaczęli coś tam robić do pieca zduna nie ma do dachu nikogo nie ma do remontu klatki nikogo nie ma na nic nie ma a płacić za mieszkania trzeba bo cię wypierdziela a jak potrzebujesz pomocy to nigdy nic nie ma ta nasza gmina to jakaś masakra

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Plotka, w dniu 17-07-2021 19:22:29 napisał:

  Dymy

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Krajan, w dniu 17-07-2021 22:28:25 napisał:

  Pan Burmistrz lansuje się w białych bucikach na odbiorze autostrady w Rzemieniewicach jak za czasów PRL , wielki sukces włodarza , śmiech na sali, kiedyś mówił że nie będzie robił sobie zdjęć a teraz co chwila w obiektywie przy każdej błahej okazji. Gospodarz zawitał do Pałacu w Karmelicie , jaki to dobry opiekun , tylko do lansu swojej osoby . Nie szata zdobi człowieka Panie Marku, chyba czas zejść na ziemie , więcej skromności .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (5)

  Karmelita, w dniu 18-07-2021 07:15:24 napisał:

  Panie burmistrzu , dać mieszkania za darmo, mieszkańcom pałacu . Taryfy nim stop kursują do pałacu , a podatki płacą wszyscy , pisać poco, trzeba nieraz wziąć sprawy w swoje ręce i z sąsiadami zrobić naprawić ,ale poco do gminy pretensje ,nie tak dawno była afera o drogę mają pod nosem ,szlakę wysypana, ale poco zrobić samemu pretensje że wysypana ale że przedtem rosło zielsko po pas to nikomu nie przeszkadzało.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Kopiuj wklej, w dniu 18-07-2021 07:33:26 napisał:

  A może czas najwyższy wyprowadzić się i kupić sobie własnościowe i nie trzeba będzie latać i mieć pretensje ale poco zapomogi przecież nie będzie dodatku mieszkaniowego nie będzie i wiele innych przywilejów do mediów trzeba iść skoro tak źle to na swoje anie na państwowe

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (8)

  Mieszkaniec , w dniu 18-07-2021 09:27:12 napisał:

  Ludzie płacą czynsz i również mają prawo wymagać od Zarządcy minimum realizacji remontów i konserwacji a robi się coś jak dopiero coś się wydarzy.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  zainteresowany, w dniu 18-07-2021 19:30:51 napisał:

  Najwazniejsze ze 3 osoby z urzędu otrzymały dodatkowe wynagrodzenie na kwotę 98 000 ,00 zl. Można sprawdzić na RIO Bydgoszcz

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  Obserwator, w dniu 18-07-2021 19:52:15 napisał:

  A to ciekawa informacja a co na to Radni którzy głosowali za absolutorium dla Burmistrza .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa hal
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)