Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2021

Zawody powiatowe drużyn OSP. Rywalizacja była zacięta

fot. BG

fot. BG

7 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z# terenu powiatu nakielskiego przystąpiło do rywalizacji na stadionie w Sadkach. Najlepsi wśród mężczyzn okazali się druhowie z Drzewianowa, a rywalizację kobiet wygrały druhny z Kcyni.

W zawodach wzięły udział następujące jednostki: OSP Polichno, OSP Jadwiżyn, OSP Górki Zagajne, OSP Drzewianowo wśród mężczyzn i OSP Kcynia, OSP Ślesin i OSP Drzewianowo wśród kobiet. Druhny i druhowie nie tylko musieli zmierzyć się ze sobą ale również z panującym upałem. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych rywalizacja była zacięta.

Kategorię mężczyzn zgodnie z planem wygrało OSP Drzewianowo, które uzyskało kilkusekundową przewagę na kolejnym zespołem. W rywalizacji kobiet najlepsze okazały się natomiast Panie z OSP Kcynia. Każdy z zespołów biorących udział w zawodach otrzymał dyplom, natomiast na najlepszą trójkę czekały dodatkowo nagrody rzeczowe.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (1)

  Ryn, w dniu 20-06-2021 09:50:31 napisał:

  A Rynarzewa nie było co za dziady

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Naklove, w dniu 20-06-2021 09:52:17 napisał:

  Wszystko zgodnie z planem

  odpowiedz

  • 1 (11)

  998, w dniu 20-06-2021 10:59:27 napisał:

  Zawody pod jedna drużynę , żeby mogła pojechać na wojewódzkie , słabo !!! Zawsze to Zarząd Powiatowy był organizatorem a teraz słyszałem , że komenda wymyśliła te zawody !!! Szkoda , inne jednostki na pewno też chętnie by pobiegały choćby na gminnych .A może trochę refleksji i zrobić gminne we wrześniu ?!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (11)

  Koleżanka, w dniu 20-06-2021 12:24:09 napisał:

  Serio? Zgodnie z planem wygrało Drzewianowo? Teraz się już się nie dziwie, że inne jednostki czują się pokrzywdzone zawsze na zawodach, gdyż Drzewianowo od jakiegoś czasu jest faworyzowane.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 2 (4)

  Dorota , w dniu 20-06-2021 15:44:43 napisał:

  A Sadki? Na ostatnim? Co niektóry strażak w wpisach na fb to madrale co wszystkie rozumy zjedli.....a jak wypadli na zawodach?

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Osp, w dniu 21-06-2021 11:37:52 napisał:

  "Kategorię mężczyzn zgodnie z planem wygrało OSP Drzewianowo..." dlatego też przybyło tak mało drużyn... Tak czy siak, drzewianowo jak na drużynę czwiczqca prawie cały rok bardzo słabo wypadło w porównaniu do trzech pozostałych drużyn które wystąpiły bez przygotowania i treningów, na spontana...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (5)

  Ja, w dniu 21-06-2021 13:27:16 napisał:

  Jestem ciekawa kto napisał ten artykuł i kto mu je dyktował, bo się nie podpisał I nie popisał. Ciekawe że był plan na wygraną, kto go ułożył, przecież autor powinien sprawdzć informacje zanim coś napisze no chyba że artykuł miał wywołać hejt na drużynę z Drzewianowa

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Meble kuchenne - na zamówienie
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Nadanie modnej linii
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)