Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Zespół liderem II ligi kobiet. Sukces kcyńskich tenisistek

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W meczu V kolejki o mistrzostwo II ligi kobiet zespół #MLUKS "Orlik" Kcynia bardzo pewnie pokonał MKS Emdek II Bydgoszcz 8-0.

Nasze zawodniczki od samego początku pokazały moc. Strata punktów w Gdańsku (remis 7-7, przy prowadzeniu 7-4 dla nas), bardzo mocno zmobilizowała podopieczne trenera Grzegorza Kowalskiego. Od pierwszej piłeczki do ostatniej przewaga naszego zespołu nie podlegała dyskusji.

Nasz zespół po pierwszej rundzie jest liderem II ligi!

Skład: Julia Szymczak, Zofia Madej, Julia Kowalska, Wiktoria Kowalska

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)