Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

21 maja 2024

Zielona szkoła w Grzybowie. Pobyt dostarczył niesamowitych wrażeń

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

W dniach od 14 do 16 maja 2024 r. uczniowie #klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie przebywali na zielonej szkole w Grzybowie k. Kołobrzegu. Wyjazd zorganizowała i sfinansowała dla uczniów klas VI naszej gminy GKPiRPA.

Uczniowie wzięli udział  w zajęciach profilaktycznych, poznali zalety czynnego wypoczynku i zdrowego stylu życia, walory przyrodnicze i turystyczne naszego wybrzeża oraz mieli możliwość integracji z rówieśnikami z innych szkół gminy Kcynia. Podczas wycieczki do Kołobrzegu dzieci zobaczyły latarnie morską, Pomnik Zaślubin z Morzem, Pomnik Sanitariuszki, były na molo i promenadzie nadmorskiej, płynęły statkiem po morzu. Piękna pogoda zachęcała do spacerów i zabaw na plaży.

Pobyt w Grzybowie dał naszym uczniom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Materiał: Aleksandra Kubacka / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)