Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

21 marca 2023

Zmagania w grupie B zakończone. Szczypiornistki powalczą o dalsze miejsce

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W poniedziałek, 20 marca we Włocławku w ramach Kujawsko-Pomorskiej Lidze Dzieci 2010 nasze szczypiornistki #zakończyły zmagania w gr.B.

Przed wczorajszymi zawodami wszystko było już jasne. Do dalszej gry awansowały MSPR Junak Włocławek oraz UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie. Nasz zespół oraz AZS Wloclawek będą rywalizować o miejsca 5-8 z dwoma zespołami z grupy A.

W poniedziałek nasze dziewczęta zanotowały następujące wyniki:
AZS Włocławek 6-1
MSPR Junak Włocławek 5-14
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 6-9.

Skład: Samanta Baranienko (br), Martyna Stanisławczyk, Amelia Witczak, Julia Majda, Klaudia Marks, Inez Mrówka, Maja Kosmatka, Julia Burzyńska, Marcelina Grabarska, Klara Szczepańska, Matylda Smolińska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)