Dziś mamy 2 lipca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

18 maja 2022

Zmiany w budżecie gminy. 20 tys. zł na rewitalizację stawu

fot. LZ

fot. LZ

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kcyni radni dokonali# zmian w budżecie gminy.

Jedną z nich jest przeznaczenie 20 tys. zł na rewitalizację stawu i zagospodarowanie przyległego terenu przy ul. Bolesława Pobożnego w Kcyni. To teren przy porzuconym bloku, który nigdy nie doczekał się dokończenia budowy. Włodarze gminy podkreślają, że panuje tam nieład i czas, żeby ten rejon Kcyni doprowadzić do porządku. 

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  Anonim, w dniu 18-05-2022 11:52:01 napisał:

  W pierwszej kolejności warto wyburzyć tego straszaka, a dopiero później rewitalizować

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Gal, w dniu 18-05-2022 12:53:35 napisał:

  wyburzyć blok, a materiał z rozbiórki do kruszarki i utwardzać drogi na wioskach. Ruszcie głowa w tej radzie w końcu. Wiadomo nie jest to tani koszt rozbiórki, ale w końcu trzeba to zrobić bo jest tragedia. Przecież w tym mieście się nic nie dzieje.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  fff, w dniu 18-05-2022 13:39:55 napisał:

  co za głupota i marnowanie środków. a kiedy się tam nie pójdzie to kasy nie ma

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Bogusia, w dniu 18-05-2022 19:36:15 napisał:

  Tam powinny być barierki, dobrze ze jeszcze nitki tam nie wjechał do tego stawu ! Nie wspominając o wyjedzie z ulicy krzywej, bardzo niebezpieczne miejsce w Kcyni

  odpowiedz

  • 0 (0)

  :D, w dniu 20-05-2022 14:27:51 napisał:

  Najbardziej to podobają mi się te autobusy i busik stojące na jezdni przy zakręcie.... tam jak do czołówki kiedyś nie dojdzie to tragedia... Wyjeźdzasz na łuku drogi a tu niespodzianka z naprzeciwka i nie ma gdzie uciec ani jeden ani drugi.... SPoko rozumiem, że szkoła i muszą dojeżdżać i odjeżdżać do chaty ale nie warto stawać na tym parkingu ? Uwierzcie mi, że się da wywinąć autobusem bez najmniejszych problemów tylko trochę chęci trzeba.... Coś pomyślą jak ktoś straci zdrowie albo życie.... to samo jest koło przedszkola niby skrzyżowanie ulic, ale staną ci wszyscy metr od skrzyżowania jeden przy drugim i po drugiej stronie też i gdzie uciec w razie draki? ktoś kiedyś w końcu pomyśli?!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Budowa hal
Budowa magazynów
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Konstrukcje stalowe
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)