Dziś mamy 20 czerwca 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

20 listopada 2020

Znamy wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego. Kogo nagrodzono?

fot. Stowarzyszenie

fot. Stowarzyszenie "Czas dzieci"

Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny "Las wokół nas". Do komisji wpłynęło #39 prac plastycznych i wszystkie zakwalifikowano do konkursu.

Prace były zgodne z tematem, kreatywne i wykorzystywały różne techniki plastyczne.

Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I MIEJSCE - Michalina Kowalska (SP Królikowo) i Patryk Winiaszewski (SP Kcynia)

II MIEJSCE - Zuzanna Bednarczuk (SP Królikowo)

III MIEJSCE - Julia Marks ( SP Kcynia)

Wyróżnienia: Paulina Woźniak (SP Dobieszewo), Olga Przychodzeń (SP Królikowo), Lena Gackowska (SP Kcynia), Mateusz Lewandowski (SP Rozstrzębowo), Klaudia Marks (SP Kcynia), Maja Komorowska (SP Królikowo), Zuzanna Budziak (SP Królikowo), Olga Maciejewska (SP Królikowo), Klaudia Izdebska (SP Królikowo), Maja Wiśniewska (SP Królikowo).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowych prac oraz dziękujemy za udział w konkursie. Sytuacja epidemiczna nie pomaga w zorganizowaniu uroczystego rozdania nagród, dlatego po odbiór nagród zapraszamy w poniedziałek (23.11.2020 r.) w godz. 12.00-14.00 do Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni (ul. Wyrzyska 12). Podczas odbioru nagród pamiętamy o reżimie sanitarnym.

Materiał: Magdalena Olender Stowarzyszenie "Czas dzieci"

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Naczepa platforma
Wypożyczalnia samochodów
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Test amortyzatorów
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Meble kuchenne
0

Ocena pracy zdalnej przyczyną konfliktu między pracownikami a pracodawcami?

Przedsiębiorcy częściej niż pracownicy źle oceniają jakość# pracy zdalnej. Po upływie kilkunastu miesięcy, zastosowany w wielu przypadkach po raz pierwszy model zdalnego zatrudnienia, przynosi gorsze efekty zdaniem co trzeciego pracodawcy. Najmniej zadowoleni z home office są przedstawiciele handlu, przemysłu i mikrofirm. Opinię pracodawców podziela co piąty pracownik, a wielu z nich nie wie, jak się ocenić – wynika z badań przeprowadzonych dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że nie ma już powrotu do rzeczywistości sprzed Covid-19.

(czytaj więcej)
0

Czym galerie handlowe przyciągają klientów? Przedstawiamy wyniki sondy

Co jest najważniejsze dla odwiedzających centra handlowe po# pandemii? Według wyników najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield nadrzędne dla klientów odwiedzających centra handlowe są: możliwość dokonywania zakupów na miejscu, bez korzystania z internetu oraz możliwość zrobienia spontanicznych, nieplanowanych zakupów. Najmniej ważny dla konsumentów okazuje się udział w eventach organizowanych na terenie centrum oraz korzystanie z oferty fitness.

(czytaj więcej)
0

Zadbaj o wątrobę. Sprawdź jak ją chronić!

Co szkodzi wątrobie? Jak ją chronić, by służyła nam jak najdłużej? Dowiesz się dzięki kampanii „Listy od W.”

(czytaj więcej)
0

Ranking opieki nad dziećmi. Polska zajęła 27. miejsce

Według raportu UNICEF, Luksemburg, Islandia, Szwecja, Norwegia i Niemcy zajmują# najwyższe miejsca w rankingu dotyczącym opieki nad dziećmi wśród 41 krajów OECD i UE. Na najniższych miejscach uplasowały się: Słowacja, Stany Zjednoczone, Cypr, Szwajcaria i Australia. Polska zajęła 27. miejsce.

(czytaj więcej)