Dziś mamy 2 lipca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

18 maja 2022

Zwycięstwo na koniec rozgrywek. Sytuacja zmieniła się po przerwie

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

Udanie zakończyły rozgrywki# Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczki zawodniczki MLUKS Orlik Kcynia. W ostatnim spotkaniu pokonały MKS Brodnica II 22-18.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga zespołu z Brodnicy, który prowadził już 4 bramkami (3-7, 5-9, 6-10). W końcówce udało się nam zniwelować straty do dwóch bramkę 9-11 dla MKS-u.

Po przerwie nasz zespół wyglądał zupełnie inaczej. Bardzo mocna obrona, w końcu skuteczny atak. W pierwszych 20 minutach drugiej połowy wygrywamy 11-3, wychodzimy na prowadzenie 20-14 i w ostatnich 5 minutach dowozimy zwycięstwo do końca
W spotkaniach o miejscach 5-10 nasz zespół był niepokonany i ostatecznie zajął 5. miejsce. Gratulujemy.

Skład: Martyna Ciesielska (br), Zuzanna Leszczyńska (10), Weronika Hallas (5), Maria Sobczak (3), Iga Wiśniewska (3), Martyna Branicka (1), Julia Dubiel, Gabriela Kubiak, Martyna Stanisławczyk, Marcelina Borowska. Trener: Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartosz Łyszczarz - MLUKS Orlik Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)