"Wszystkie misie nasze są". Wyjątkowy dzień w przedszkolu
fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie
Nie od dziś wiadomo, że miś jest# najukochańszą zabawką wszystkich dzieci. Jest miły w dotyku, można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Pomimo coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dlatego też 25 listopada dzieci z grupy przedszkolnej Biedronek i Motylków ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia” .
Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola ze swoimi pluszowymi ulubieńcami – misiami, a całe spotkanie rozpoczęły od powitania ogromnego pluszowego Misia, który zaprosił wszystkich do wspólnej tanecznej zabawy. Przedszkolaki wraz z Misiem bawiły się przy wielu misiowych piosenkach m.in. „Mały miś”, „Gummy Bear”, „Pluszowe niedźwiadki”, „Jadą misie’’.Wykonały piękne prace plastyczne, brały udział w konkursach i zabawach, a zwieńczeniem zajęć było zjedzenie pysznych misiowych ciasteczek. Na zakończenie dzieci przyznały jednogłośnie, że miś jest najlepszym przyjacielem dziecka. To była świetna zabawa!
Materiał: Renata Murawska / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym
Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"
Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.
(czytaj więcej)Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport
Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.
(czytaj więcej)