Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

27 maja 2023

Wspólne celebrowanie Dnia Rodziny. Wzruszające spotkanie w świetlicy

fot. SP Dziewierzewo

fot. SP Dziewierzewo

Dnia 26 maja z okazji Dnia Rodziny spotkaliśmy się w świetlicy wiejskiej w# Górkach Zagajnych. Dzieci z grup "Kotki" i "Sówki" ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie wystąpiły dla swoich rodziców z programem artystycznym pt." Dzień Mamy i Taty - zawody naszych rodziców" z cyklu Na Przedszkolnej Scenie .

Podczas odgrywanej scenki, nasi mali aktorzy wcielili się w swoje role, prezentując różne ścieżki zawodowe. Predyspozycje rodziców okazały się spełniać wszelkie istotne wymagania kariery w danych branżach. Podsumowaniem części artystycznej było wręczenie rodzicom upominków.

Następnie dzieci wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi celebrowały Dzień Rodziny przy słodkim poczęstunku. Radość i wzruszenie malowały się na twarzach wszystkich obecnych osób.

Naszą uroczystość swoją obecnością uświetnili Dyrektor Szkoły Pan Rafał Leśniarek, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Barbara Sądel, Sołtys Dziewierzewa i Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kcyni Pani Dorota Czerwińska.

Serdecznie dziękujemy szczególnie Mamom naszych przedszkolaków za nieocenioną pomoc i przygotowane słodkości. Dziękujemy Sołtysowi Górek Zagajnych - Panu Łukaszowi Jachim za stałą współpracę i udostępnienie świetlicy wiejskiej.

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)