Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Słabsza gra w ataku. Młodziczki przegrywają w meczu V kolejki

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W meczu piątej kolejki #Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczki przegrywają z UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 17-27.

Bardzo słabo gramy pierwsza połowę (8-17). W drugiej gramy lepiej w obronie. Dziś gra w ataku nam nie szła. Wiemy co zawiodło. Mamy materiał do pracy i pracujemy dalej. Głowa do góry dziewczyny. Walczymy dalej!

Skład: Samanta Baranienko (br), Karolina Sawicka (8), Martyna Stanisławczyk (6), Amelia Witczak (2), Matylda Smolińska (1), Lena Bulman, Judyta Jackowska, Maja Kosmatka, Julia Majda, Klaudia Marks, Zuzanna Milewska, Inez Mrówka, Helena Łykowska. Trener. Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)