Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

22 kwietnia 2023

Dominował kolor zielony. Przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Ziemi

fot. Katarzyna Soja

fot. Katarzyna Soja

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia dominującym kolorem był kolor zielony. #Nie zabrakło go również w Gromadce Kubusia Puchatka z Przedszkola Miejskiego im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni.

Nasze przedszkolaki w praktyczny sposób mogły wykorzystać swoją wiedzę na temat segregacji śmieci wrzucając je do odpowiednich worków. Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na całym świecie. Celem tego święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowania wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną, gdzie hasłem przewodnim była „Nasza planeta Ziemia”.

Materiał: Katarzyna Soja

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)