Dziś mamy 19 kwietnia 2025, sobota, imieniny obchodzą:

04 stycznia 2025

Dzieci zaśpiewały kolędy i przyśpiewki pałuckie. Wspaniała uroczystość

fot. Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni

fot. Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni

18 grudnia dzieci z grupy #Sówek i Biedronek z Przedszkola Miejskiego# im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni zaprezentowały się podczas spotkania świątecznego dla seniorów naszej gminy zorganizowanym przez wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu ZST w Kcyni.

 

Dzieci zaśpiewały kolędy i przyśpiewki pałuckie. Była to wspaniała uroczystość, która uczy dzieci szacunku do starszych osób oraz przyniosła radość dzieciom jak i seniorom.

Materiał: Ewa Zawistowska / Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dodatek dopełniający. Wypłaty już w maju

Osoby uprawnione do renty # socjalnej, które są całkowicie niezdolne do pracy oraz do samodzielnej egzystencji, będą otrzymywać dodatek dopełniający do swojego świadczenia. Wypłaty ruszą w maju.

(czytaj więcej)
0

Wielki Czwartek. Rozpoczęło się Triduum Paschalne

Wielki Czwartek to jeden z # najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym, obchodzony w Wielkim Tygodniu, który prowadzi do Świąt Wielkanocnych.

(czytaj więcej)
0

Na pamiątkę śmierci Chrystusa. Wielki Piątek

Dziś obchodzimy Wielki Piątek, # jeden z najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym chrześcijan na całym świecie. To dzień upamiętniający mękę i śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu, symboliczny moment przepełniony zadumą, modlitwą i wspomnieniem o ofierze.

(czytaj więcej)
0

Wielki Tydzień. Czas refleksji i przygotowań do świąt

Rozpoczął się Wielki Tydzień – okres szczególnego # znaczenia dla chrześcijan, który prowadzi do obchodów Świąt Wielkanocnych. To czas głębokiej refleksji, modlitwy oraz przygotowań do najważniejszego wydarzenia w kalendarzu liturgicznym.

(czytaj więcej)