Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 kwietnia 2024
Wiadomości z regionu

Drzewo spadło na jadący samochód. Interwencja na drodze wojewódzkiej

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Niedługo po powrocie strażaków #OSP Solec Kujawski z 271 Km „krajowej 10“ dźwięk aplikacji alarmującej rozległ się ponownie. Tym razem na drodze wojewódzkiej nr 397 na jadący samochód spadło drzewo.

Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp z jednostki OSP Solec Kujawski. Po rozpoznaniu okazało się, że osoby podróżujące pojazdem nie doznały żadnych obrażeń i nie wymagają pomocy medycznej.

Zadaniem strażaków było usunięcie zagrożenia z pasa ruchu i posprzątanie jezdni. Po szybkiej oraz sprawnej interwencji strażacy mogli wrócić do koszar.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 12 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Mieszkaniec gminy sadki , w dniu 03-04-2024 00:37:53 napisał:

  Pytanie o czym mają pisać skoro w naszym powiecie nakielskim nic a nic się nie dzieje więc o czym

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kkk, w dniu 03-04-2024 09:56:13 napisał:

  Jak spadną wiszące gałęzie na samochód i zginą niewinni ludzie na drodze przed Lochowicami to napiszą ale będzie za późno

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)