Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

28 listopada 2023

Dzień czapki-kapelusza. Uczniowie wykazali się pomysłowością

fot. pow.

fot. pow.

Wczoraj, 27 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni odbył się Dzień Zakręconej, Szalonej Czapki.

Na głowach uczniów królowały nietypowe nakrycia głowy, które kusiły wzrokiem. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Na naszych głowach znalazły się kapelusze bardzo eleganckie, popularne czapki z daszkiem, militarne berety, a nawet zrobione samodzielnie. Nasi uczniowie i nauczyciele spisali się na medal! W imieniu SU dziękujemy za udział w kolejnym zadaniu,, Klasy na Medal".

Materiał: Dorota Pater / SP Kcynia

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)