Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

26 marca 2023
Wiadomości z regionu

Ewakuowano pracowników restauracji. Uszkodzona skrzynka gazowa

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

W piątek, 24 marca o godzinie 12.28 do jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzonej #skrzynki gazowej na ulicy Dworcowej w Solcu kujawskim

Na miejsce bezzwłocznie udały się dwa zastępy jednostki OSP Solec Kujawski. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że uszkodzeniu uległo przyłącze gazowe do jednej z restauracji w Solcu Kujawskim, przez co doszło do wycieku gazu ziemnego z instalacji niskiego ciśnienia. W początkowej fazie działań konieczne było ewakuowanie pracowników restauracji, a także wydzielenie strefy bezpiecznej. Na miejsce zdarzenia przybyły również dwa zastępy z JRG SP PSP w Bydgoszczy. Obecnie na miejscu działań pracuje pogotowie gazowe. Skrzyżowanie ulicy Dworcowej z Grota Roweckiego było zablokowane. Obecnie ruch został już przywrócony.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Ggg, w dniu 26-03-2023 16:12:21 napisał:

  Co to ma wspólnego z nakielski syfem

  odpowiedz

  • -3 (3)

  słuchacz, w dniu 26-03-2023 16:34:09 napisał:

  niestety koszmar nowego trenera i inaguracyjny mecz porażka czesi trunt rywal lepsi tak większośc na początku gol dla czechów dawno nie było tak czytam albania wyżej w rankingu chyba joanna wróci na 107.50 mi podoba w houston po śmierci do,t cry for me nie płacz po mnie dobre nagranierafał brzozowski zaczekaj podoba sie stara piosenka

  odpowiedz

  • -2 (2)

  słuchacz, w dniu 26-03-2023 16:44:22 napisał:

  czerwone gitary strzemienego tańczyła jedno lato album jeszcze gra muzyka dobre piosenki i płyta kipsi żyje to ktoś kłaie pisząc czasami i kwesta miesiaca przeboje

  odpowiedz

  • 0 (2)

  x, w dniu 26-03-2023 17:01:49 napisał:

  polacy nie stało sie nic kepski śpiewa nagranie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)