Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Gotowi do zmierzenia się z pierwszą klasą. Uroczyście w przedszkolu

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

20 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego# w oddziałach przedszkolnych oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Na wstępie uroczystości, po powitaniu wszystkich dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników starszaki z grupy „Motylki” zaprezentowały swój występ aktorski oraz wokalny. Dzieci opowiedziały o umiejętnościach zdobytych w przedszkolu i o swojej gotowości do zmierzenia się z klasą pierwszą.

Po części artystycznej wychowawcy grup p. Oliwia Kędziora oraz p. Renata Murawska wraz z  Dyrektor p. Lucyną Bursztynowicz oraz Przewodniczącą Rady Rodziców p. Barbarą Sądel wręczyły nagrody książkowe oraz dyplomy dla wszystkich przedszkolaków oraz dzieci starszych opuszczających już nasze przedszkole.

Następnie pani Dyrektor w imieniu swoim oraz Grona Pedagogicznego wręczyła podziękowania dla rodziców, którzy finansowo wspierali nasze całoroczne działania oraz angażowali się w życie przedszkola.

Po wszystkich występach i przemówieniach przyszedł czas pożegnań, dzieci z grupy „Motylki”, które od września wkraczają do pierwszej klasy, wręczając piękne kwiaty i upominek wyraziły swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie - swojej wychowawczyni p. Renacie Murawskiej. Niejednej osobie na sali zakręciła się łezka w oku widząc ten wzruszający moment.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Materiał: Kinga Słapek / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)