Koncerty Krzysztofa Filasińskiego. Kolejne występy w przyszłym tygodniu

fot. Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
W mijającym tygodniu w ramach projektu# „Człowiek siłą Krajny i Pałuk” w dwóch mediatekach utworzonych przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” odbyły się koncerty Krzysztofa Filasińskiego – bydgoskiego artysty, któremu towarzyszyli muzycy: Jarosław Gajewski oraz Wiesław Mekka.
W poniedziałek, 18 września, w tym niezwykłym spektaklu muzycznym, zorganizowanym w świetlicy wiejskiej w Turzynie, uczestniczyli mieszkańcy gminy Kcynia. Natomiast w środę, 20 września, to mieszkańcy gminy Sadki z dużym zaangażowaniem wzięli udział w koncercie przygotowanym w świetlicy wiejskiej w Anielinach.
Uczestnicy obu muzycznych wydarzeń mogli posłuchać m.in. muzyki operetkowej oraz musicalowej. Nie zabrakło również starych, dobrze znanych przebojów Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego czy też Elvisa Presleya. Pan Krzysztof Filasiński urzekł gości pięknym głosem i niebywałym poczuciem humoru.
Po każdym koncercie na przybyłych słuchaczy czekał słodki poczęstunek przygotowany przez KGW Turzyn oraz KGW Anieliny.
Mamy nadzieję, że zarówno dla mieszkańców gminy Kcynia, jak i mieszkańców gminy Sadki było to wydarzenie, które na długo pozostanie w ich pamięci.
Kolejne koncerty już w przyszłym tygodniu:
- 25.09.2023 r., godz. 18.00 – świetlica wiejska w Zamościu;
- 27.09.2023 r., godz. 18.00 – świetlica wiejska we Wielu;
- 28.09.2023 r., godz. 18.00 – Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku.
Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie!
Miejsca wydarzeń są dostosowane do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni przed terminem koncertu, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.
Materiał: Magdalena Milczewska / Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria












Czytaj również
Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.
(czytaj więcej)Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)