Konkurs na "Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową". Wręczono nagrody
fot. Hanna Paszkiewicz
W grudniu, w Szkole Podstawowej# im. bł. Marii Karłowskiej w Chwaliszewie odbył się konkurs na "Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową".
Celem konkursu było:
- rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów;
- rozwijanie wrażliwości estetycznej;
- stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych;
- powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych;
- umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
19 grudnia zostały wręczone nagrody i upominki za udział w konkursie. Jury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych i wyłoniło kilka najlepszych prac:
w kategorii klas 0-3
I miejsce Marcin Jakubowski
II miejsce Maciej Krajewski
III miejsce Szymon Andrzejewski, Damian Bednarz
w kategorii klas 4-8
I miejsce Nikola Kasperska
II miejsce Lena Kusz
III miejsce Filip Krajewski
Maria Tarnowska
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję pomysłów i zaangażowania. Prace zostały przekazane na licytację, z której dochód zasilił konto Rady Rodziców.
Materiał: Bożena Mroczek / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Chwaliszewie
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
Czytaj również
Rok pełen wyzwań. Z czym mierzyli się żołnierze?
Miniony rok obfitował w zadania #dla kujawsko-pomorskich terytorialsów. Żołnierze mierzyli się ze skutkami powodzi w ramach operacji pk. Feniks, budowali stany osobowe 84 batalionu lekkiej piechoty (84 blp) we Włocławku, jak również wdrażali do użytku nowy Program Strzelań z Broni Strzeleckiej (PSBS). Brygada stale rozwija kompetencje w zakresie zarządzania kryzysowego. Udzielała się również kulturalnie, organizując koncert z okazji Dnia Matki oraz sportowo podczas imprezy Cross WOT w bydgoskim Myślęcinku.
(czytaj więcej)Ruszył nowy rok szkoleniowy. Przed Terytorialsami wiele wyzwań
8.Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej uroczyście #rozpoczęła nowy rok szkoleniowy
(czytaj więcej)Kolejne rodzaje dokumentów tożsamości. Czym różnią się od siebie?
Dokumenty tożsamości, które musisz znać! Ministerstwo Cyfryzacji wyjaśnia#, czym są mDowód, e-dowód, dowód osobisty, dowód cyfrowy i elektroniczny.
(czytaj więcej)Stopniowo zwiększaj dawkę ruchu. Zacznij od ćwiczeń w domu
Więcej ruchu to postanowienie noworoczne, które często# już pod koniec stycznia zostaje niezrealizowane.
(czytaj więcej)