Dziś mamy 7 grudnia 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

22 września 2023
Wiadomości z regionu

Matka próbowała zmylić dzielnicowych. Poszukiwany ukrył się za lodówką

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policyjny nos nie zawiódł dzielnicowych# z bydgoskiego Śródmieścia, które zatrzymały 19-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się za lodówką. Na dodatek okazało się, że ma on kolejne czyny na koncie. Trafił już za kratki, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Dzielnicowe z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu, aspirant Joanna Wesołowska oraz sierżant sztabowy Kinga Rutkiewicz realizując swoje zadania pojechały ulicę Pomorską w Bydgoszczy. Znając jej mieszkańców wiedziały, że w jednej z kamienic może przebywać, poszukiwany przez sąd, 19-latek. Mężczyzna ma do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże. Na tym jednak nie koniec. Bydgoszczanina szukali także śródmiejscy kryminalni, którzy ustalili, że odpowiada on również za pobicie oraz groźby karalne.

Po dotarciu na miejsce, drzwi otworzyła policjantkom matka poszukiwanego, twierdząc, że w mieszkaniu nie ma jej syna. Na pierwszy rzut oka tak faktycznie było. Jednak skrupulatność, determinacja i tak zwany policyjny nos podpowiadały dwóm dzielnicowym, by dokładnie przeszukać mieszkanie. W pewnym momencie spostrzegły wystający, między sprzętem kuchennym a ścianą, kawałek odzieży. Okazało się, że mężczyzna, desperacko próbujący uniknąć konsekwencji prawnych, schował się za lodówką. Na niewiele się to zdało.

19-latek został przez policjantki zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Następnie mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom wydziału kryminalnego, którzy przedstawili mu zarzuty do prowadzonych spraw.

Bydgoszczanin trafił już za kratki, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 10 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (4)

  Nakło 997, w dniu 22-09-2023 11:14:13 napisał:

  Dzielnicowe miały lepsze rozpoznanie ( załóżmy że to prawda ) od policjantów z Wydziału Kryminalnego danej jednostki-? To chyba coś nie tak bo to dowodzi,że tam praca operacyjne leży i kwiczy ;-)

  odpowiedz

  • -3 (5)

  do Nakło 997, w dniu 22-09-2023 12:26:33 napisał:

  @ 997Nakło co za tępak z ciebie i co za ludzie jak by coś nie napisali ze złości i zawiści to chore by byli i nakręcacie się byle czym , aby pokazać swoją chamowatość i najniższy poziom myślenia jak szczur w ukryciu -fachowiec od spraw kryminalnych

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  rodzic, w dniu 24-09-2023 15:51:58 napisał:

  Patologia rodzi patologię.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
59PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Mikołajki z Mikołajem Kopernikiem. Spacer po fromborskich zabytkach

Nie tylko średniowieczny biskup z Miry czy zamieszkujący# Laponię św. Mikołaj obchodzą imieniny 6 grudnia. Do zacnego grona należy także najwybitniejszy polski astronom, którego 550. rocznicę urodzin świętowaliśmy w tym roku. Mikołaj Kopernik, bo o nim mowa, będzie bohaterem specjalnego programu TVP Nauka zrealizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Emisja już 6 grudnia o godz. 21:00. W programie m.in. poszukiwanie śladów astronoma we Fromborku, informacje o programie „Laboratoria Przyszłości” oraz Akademii Kopernikańskiej, a także podsumowanie obchodów Roku Kopernika.

(czytaj więcej)