Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 marca 2024
Wiadomości z regionu

Mężczyzna przygnieciony przez siewnik. 42-latek poniósł śmierć na miejscu

fot. PSP Wągrowiec

fot. PSP Wągrowiec

W sobotę, 2 marca w godzinach popołudniowych w jednym z gospodarstw# rolnych w Olesznie gm. Gołańcz doszło do tragedii. 42-latek został przygnieciony przez siewnik. Nie udało się uratować życia mężczyzny.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu około godz. 16.00. Siewnik przygniótł mężczyznę, gdy ten podłączał go do ciągnika. 42-latek odniósł bardzo poważne obrażenia.

Lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon na miejscu wypadku. Działania prowadzili także policjanci oraz prokurator.

Oceń artykuł: 16 20

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    pomoc, w dniu 06-03-2024 08:40:53 napisał:

    Proszę zwrócić się o odszkodowanie do Krus o jednorazowe, wysokie odszkodowanie w związku z wypadkiem w pracy, oraz rentę rodzinną wypadkową. Z obowiązkowej polisy na gospodarstwo z OC Rolnika. Z Mops jednorazowe zapomoga- sytuacja losowa. Z polisy ubezpieczeniowej Przedszkola, Szkoły, jednorazowe odszkodowanie na każde dziecko za śmierć rodzica. Bardzo współczuję, byłam w takiej sytuacji. Chciałam po prostu pomóc. Niestety czas ma znaczenie, wszystko ma swój termin.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)