Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Piżama party. Głośna i szalona impreza tematyczna

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dnia 19 czerwca bieżącego roku w przedszkolu# Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie odbyła się druga edycja niesłychanie głośnej i szalonej imprezki tematycznej.

Wszystkich uczestników obowiązywał dress code. Tak więc każde dziecko przekroczyło próg przedszkola w piżamie, trzymając w ręku poduszkę i kocyk. Trend piżamowy był po raz kolejny hitem imprezy, która opanowała całe przedszkole.

W tym roku połączyliśmy siły z rodzicami naszych przedszkolaków, co pozwoliło na zapewnienie wielu wspaniałych atrakcji dla dzieci. Mimo wiszącego w powietrzu deszczu dzieci z wielką radością bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, robiły sobie kolorowe, brokatowe tatuaże, zajadały się słodką watą cukrową, pysznym popcornem, goframi ociekającymi czekoladą, dżemem i posypkami oraz chrupiącymi frytkami. Ojjjjj... to była prawdziwa uczta dla brzuszków naszych dzieci. "Biedroneczki" i "Motylki" tańczyły w rytm wybieranych przez siebie piosenek oraz łapały oddech na kocykach rozłożonych w przedszkolnym ogrodzie. Z pewnością możemy rzec, że dźwięczący śmiech i wesoły gwar przegoniły deszczowe chmury. Dzieci mogły w pełni wykorzystać ten ostatni dzień w murach przedszkola przed rozpoczęciem wakacji.

Dziękujemy Mamom - Pani Joannie Pawlak, Pani Jolancie Czechowskiej i Pani Katarzynie Taraska, które uczestniczyły w tym wydarzeniu, zadbały o fundusze na atrakcje i wyśmienite przekąski.

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)