Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Poszukiwania nastolatka. Szczęśliwy finał akcji (aktualizacja)

fot. archiwum

fot. archiwum

W poniedziałek, 4 grudnia w godzinach wieczornych strażacy i policjanci wspólnie prowadzili# poszukiwania osoby zaginionej na terenie gminy Kcynia.

Straż pożarna została zangażowana do poszukiwań nastolatka około godz. 17.00. W działaniach brały udział policyjne patrole oraz strażacy z pięciu jednostek: OSP Kcynia, OSP Łankowice, OSP Dobieszewo, OSP Żurawia i OSP Chwaliszewo.

Na szczęście akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Po godz. 20.00 siedemnastolatek został odnaleziony.

Ustalenia policji:

- Zgłoszenie o tym, ze zaginał 17-letni mieszkaniec gminy Kcynia dyżurny policji odebrał wczoraj o godz. 17.00. Z informacji przekazanych przez rodzinę, wynikało ze chłopak może targnąć się na swoje życie. Patrole pełniące służbę w dyspozycji dyżurnego, zostały poinformowane o okolicznościach zaginięcia 17-latka - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. - Po 3 godzinach od rozpoczęcia poszukiwań patrol z komisariatu w Kcyni, zauważył na jednej z ulic miasta mężczyznę odpowiadającego podanemu przez rodzinę rysopisowi - dodała. 17-latek został zatrzymany a następnie przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala celem hospitalizacji.

Oceń artykuł: 33 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (13)

  janek, w dniu 05-12-2023 06:22:13 napisał:

  tytuł wprowadza czytelnika w błąd, strażacy się nie zaangażowali tylko zostali zaangażowani !

  odpowiedz

  • -13 (19)

  psy, w dniu 05-12-2023 07:41:57 napisał:

  czy będzie 100 tyś za znalezienie ? Czy tylko jak o marne psy chodzi to się staracie ?

  odpowiedz

  • -24 (26)

  hubert budda, w dniu 05-12-2023 10:34:33 napisał:

  jakbym go spotkal to bym go nozem do masla zadzgal

  odpowiedz

  • 21 (23)

  Zenon, w dniu 05-12-2023 10:37:49 napisał:

  zastanawia mnie dlaczego w tych komentarzach tyle jadu. Czy @Admin tego portalu nie powinien prowadzić jakiejś moderacji? Toć powyższy komentarz autora o nicku "hubert budda" ewidentnie przedstawia mowę nienawiści i zachęca do czynów karalnych...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)