Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

21 lutego 2024

Rolnicy spotkali się z wojewodą. Protestujący przedstawili postulaty

fot. MaG

fot. MaG

Rolnicy nadal nie schodzą z blokowanych dróg. Wczoraj przedstawiciele strajkujących# spotkali się z wojewodą. Protestujący przedstawili swoje postulaty.

Protestujących rolników wspierają m.in przedstawiciele myśliwych i pszczelarzy. Wczoraj o godz. 15.30 delegacje strajkujących rolników spotkały się z wojewodą Michałem Sztyblem i wicewojewodą Piotrem Hemmerlingiem.

Podczas spotkania zdecydowano, że powołany zostanie specjalny zespół z udziałem rolników organizujących protesty, zrzeszonych w organizacjach i tych niezrzeszonych.

Oceń artykuł: 22 20

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (32)

  Nikoś, w dniu 21-02-2024 14:15:21 napisał:

  Rolniku mamy piwrwszy rok, który pokazuje ze nie będzie suszy bo zbiorniki widne wylewają, rozumiem, że nie bedziesz wnioskował o SUSZOWE?

  odpowiedz

  • -5 (25)

  Nakło , w dniu 21-02-2024 14:16:10 napisał:

  Najlepiej w oknach siedzieć a niektórzy do pracy dojechać nie mogą

  odpowiedz

  • 8 (38)

  Zniesmaczona , w dniu 21-02-2024 15:37:00 napisał:

  Drodzy rolnicy. Całym sercem byłam z wami, jak również za waszymi postulatami, ale to co wczoraj zobaczyłam zasiało trochę wątpliwości. Jednak wyrzucenie i podpalenie słomy na środku ronda, nie przepuszczenie karetki na sygnale czy też nawoływanie do Putina żeby zrobił porządek z naszym rządem, Brukselą czy też Ukrainą to już cios poniżej pasa. Oby to co robicie nie obróciło się przeciwko wam, bo robicie pod górkę zwykłym ludziom.

  odpowiedz

  • -5 (31)

  Kg, w dniu 21-02-2024 15:44:26 napisał:

  Zniesmaczona ty widać z popaprancow. Nic takiego nie było ,a wy popaprncy jak wiadomo serca i mózgu nie mają. Tylko siano w mózgu z TVN . Jakim trzeba być prostakiem żeby tak kłamać. Ale 5 kolumna popaprancow i tu też działa. Rolnicy i pracownicy ciężko pracujący jesteśmy z wami.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 10 (18)

  Wiesia, w dniu 21-02-2024 17:30:21 napisał:

  jedź strajkować w marcu ,kwietniu i podczas żniw. ale tylko i wyłącznie do Warszawy.

  odpowiedz

  • 10 (18)

  Mig, w dniu 21-02-2024 18:44:06 napisał:

  Widzę że do biednych rolników dołączyli biedni myśliwi. Tylko patrzeć jak wesprą ich biedni właściciele kamiennic, bankierzy, biskupi itd.

  odpowiedz

  • -5 (11)

  polak, w dniu 21-02-2024 19:12:18 napisał:

  ruda wrona Orła nie pokona, precz z lewackim pseudo rządem, precz z unią państw germańskich, nie chcemy ich tu

  odpowiedz

  • 3 (5)

  robotnik, w dniu 21-02-2024 19:31:47 napisał:

  jak przyjdzie czas żniw to my jako reszta narodu zablokujemy wam wjazdy na pola zobaczycie jak to jest fajnie

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Snajper, w dniu 21-02-2024 19:47:17 napisał:

  No Ala myśliwi .jedzą tylko dziczyzne taki biedaki jesteście żałośni

  odpowiedz

  • 8 (10)

  CNA, w dniu 21-02-2024 20:00:48 napisał:

  Normalnie myślący ludzie którym pracodawca źle płaci to szuka lepiej płatnej pracy a rolnik myśli że będzie żył jak żubr i całe życie będzie pod ochroną . Czemu jak rolnikom ciężko się żyje w unii to nie chcą wyjścia z unii bo by się dopłaty usrały i nie było by czasu na strajki i by było jak w innych branżach że nie pracujesz nie zarabiasz

  odpowiedz

  • 9 (11)

  NIESTETY , w dniu 21-02-2024 20:15:26 napisał:

  Teraz się po badaniach laboratoryjnych okazuje,że np rzepak z Ukrainy nie jest gorszy od polskiego.A nawet z tego powodu jest zdrowszy ,bo żyzniejsza ziemia i nie trzeba jej tak nawozić jak w Polsce.Olej też tańszy.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  pp, w dniu 22-02-2024 07:40:37 napisał:

  Jestem za. Należy im się wszystko to co innym obywatelom naszego kraju. Zacznijmy od comiesięcznych wpłata na ZUS i płaceniu podatków tak inni przedsiębiorcy. Mówią, że ciągle dokładają do swojej działalności a ja się pytam z czego? Też bym chciał dokładać.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Nierolnik, w dniu 22-02-2024 09:27:33 napisał:

  Widać, że się "konsumenci" uruchomili na komentarzach. "Konsument" nie potrzebuje rozumieć, że los rolnictwa powiązany jest z jego losem, nie musi rozumieć, jak gdy upadną gospodarstwa to może mu koryto nieco inaczej wyglądać. To "konsumentowi" niepotrzebne taka wiedza. Jemu wystarcza typowe "konsumenckie" podejście pt. "jak mają więcej ode mnie to im zabrać!" Jakie to typowe polskie! do***ać sąsiadowi, niech sąsiad ma gorzej ode mnie. A to że los sąsiada wpłynie na los "konsumenta" i że "konsument" za chwile będzie następny do golenia przez władzunię europejską, to już za trudne. Żałosne, samolubne zombie! Brawo Rolnicy!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Budowa magazynów
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)