Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2024

Wakacyjny klimat w przedszkolu. Dzieci nie narzekają na nudę

fot. Ewelina Stoltmann

fot. Ewelina Stoltmann

Wakacje - czas zabawy! Nasze przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego# im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni nie zwalniają. Mimo wakacji nie nudzimy się nawet przed chwilę.

Grupa Żabek i Biedronek omawia w tym tygodniu tematykę związaną z oceanami, morzami i jeziorami. Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną która zmieniła się w niespokojne fale oraz łowienia ryb. Dzieci wyszukiwały muszelki w kolorowej rafie koralowej oraz manipulowały zwierzętami oceanicznymi w niebieskiej cieczy nienewtonowskiej.

Materiał: Ewelina Stoltmann / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)