Dziś mamy 25 września 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2023

Wielki Festyn Rodzinny. Wspaniała zabawa i piknikowa atmosfera

fot. p. Elżbieta Nowak

fot. p. Elżbieta Nowak

We wtorek, 30 maja w Szkole Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie odbyła się #wspaniała impreza zorganizowana przez uczniów klas I- III z okazji Dnia Matki i Ojca.

Na początku Rodzice obejrzeli program artystyczny w wykonaniu swoich pociech, a następnie wspólnie wzięli udział w zabawach i quizach.

Dzieci wraz z gośćmi rozpoznawali muzykę filmową- bezbłędnie! Rozwiązywali zadania i zagadki oraz wzięli udział w zabawie "Jaka to melodia? ". Po konkursowych zmaganiach był oczywiście wspólny poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za cudowny dzień, wspaniałą zabawę i prawdziwie piknikową atmosferę.

Materiał: p. Mirosława Ziółkowska / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)