Dziś mamy 25 maja 2024, sobota, imieniny obchodzą:

21 października 2023

Wyjazd na spektakl. "Księga dżungli" spodobała się najmłodszym

fot. Przedszkole Miejskiee im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

fot. Przedszkole Miejskiee im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

W poniedziałek, 16 października grupy Pszczółek i Gromadki Kubusia Puchatka z Przedszkola #Miejskiego w Kcyni wyjechały do Nakła nad Notecią na spektakl "Księga dżungli".

Obcowanie ze sztuką od najmłodszych lat to bardzo ważny element rozwoju dziecka. Przekonujemy, że jest to bardzo wartościowa forma spędzania czasu z dzieckiem, Z regularnego chodzenia z dzieckiem do teatru płynie szereg korzyści.Oswajanie dziecka z teatrem od najmłodszych lat może zaowocować fajną pasją w przyszłości.To właśnie w teatrze dzieci uczą się tolerancji, szacunku, rozróżniania dobra od zła oraz rozpoznawania i wyrażania emocji.

Miejmy nadzieję,że dzisiejszy wyjazd na spektakl  nie jest ostatni, wywarł na dzieci pozytywne emocje i pozwolił na radość z obcowania z teatrem i kulturą.

Materiał: Beata Szymczak / Przedszkole Miejskiee im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)