Dziś mamy 25 września 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 września 2023

5. kolejka bydgoskiej B-klasy. W weekend drużyna Orła uda się do Turu

fot. Orzeł Kcynia

fot. Orzeł Kcynia

W weekend zostanie rozegrana 5. kolejka #bydgoskiej B-klasy. Nasz zespół Orzeł Kcynia uda się w sobotę do Turu, gdzie zmierzy się z miejscowym Hutnikiem.

Gospodarze zajmują aktualnie 9. miejsce w ligowej tabeli. Zgromadzili 3 punkty (Z-1, R-0, P-3). Bramki: 3-15. W poprzedniej kolejce pokonali na własnym boisku Szubiniankę II Szubin 1:0.

Podopieczni trenera Linettego zajmują obecnie 5. miejsce z dorobkiem 6 punktów (Z-2, R-0, P-1). Bramki: 5-1. W miniony weekend pokonali na Stadionie Miejskim w Kcyni Zielonych Zalesie 3:0.

Liczymy na dobry mecz i zwycięstwo naszej drużyny. Zapraszamy do Turu. Początek meczu o godzinie 13:00.

Materiał: Artur Frydrych / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)