"Gospodarzu, co tam w inwentarzu?". Wyłoniono zwycięzców konkursu

fot. ARiMR
Konkurs fotograficzny pod tytułem #„Gospodarzu, co tam w inwentarzu?” dobiegł końca. Jury wyłoniło zwycięzców i wybrało prace godne wyróżnienia.
Ideą konkursu skierowanego do wszystkich pełnoletnich posiadaczy lub właścicieli zwierząt gospodarskich była promocja dobrostanu i dobrych praktyk w hodowli oraz utrzymaniu inwentarza. Nadesłane fotografie były bardzo różnorodne, a oceniane przede wszystkim pod kątem walorów artystycznych, ale także zaprezentowanych na zdjęciach metod hodowli.
Poniżej podajemy ostateczny werdykt jury.
I miejsce - Andrzej Lemieszek
II miejsce - Bożena Kała
III miejsce - Kamila Morawska
Jury postanowiło także wyróżnić prace 12 innych autorów. Są to: Piotr Rupniak, Paula Januszewska-Klimczak, Michał Kuchnicki, Marta Pasternak-Chorosz, Małgorzata Mąkosa, Kazimierz Gackowski, Katarzyna Szukszta, Irmina Przybylska-Strzelczyk, Halina Dąbkowska, Daniel Zaremba, Bartosz Żygadło, Agata Pocheć.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy i zapraszamy 22 listopada 2024 roku na galę konkursową, podczas której zaprezentowane zostaną zwycięskie fotografie i wręczone będą nagrody rzeczowe. Z osobami nagrodzonymi i wyróżnionymi skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie, aby podać szczegóły uroczystości.
Poniżej prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie.
Źródło: ARiMR
Czytaj również
Dodaj komentarz
Millo. Pierwszy singiel solowego projektu Kamila Patera

Dzielimy się pierwszym singlem solowego projektu #MILLO Kamila Patera - muzyka, producenta, kompozytora, współzałożyciela Sadki Rec, który od lat współtworzy nasze muzyczne światy.
(czytaj więcej)To groźna i wysoce zakaźna choroba. Co wiemy o błonicy?

Po raz pierwszy od wielu lat odnotowano w # Polsce przypadki zachorowania na błonicę. Błonica jest chorobą zakaźną szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną wywoływaną przez bakterie maczugowca błonicy. Choroba przenoszona jest drogą kropelkowo-powietrzną lub przez bezpośredni kontakt z wydzielinami albo przedmiotami osobistymi osoby chorej lub nosiciela. Głównym źródłem zakażenia jest człowiek. Okres wylęgania może wynosić od 1 do 7 (10) dni. Wybrane szczepy bakterii produkują toksynę błoniczą, która ma potencjał uszkodzenia mięśnia sercowego, mózgu czy nerek.
(czytaj więcej)100 lat działalności RDLP w Toruniu. Świętowano jubileusz

1 lutego 2025 roku minęło równo 100 lat od powstania # Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu. To niezwykły jubileusz, który zgromadził licznych gości – przedstawicieli władz, instytucji, leśników oraz wszystkich, którym bliska jest idea ochrony i zrównoważonego gospodarowania lasami
(czytaj więcej)Stypendia dla uczniów. Można otrzymać nawet 5 tys. zł

Nawet 5 tysięcy złotych otrzymają najbardziej # pracowici i utalentowani uczniowie kujawsko-pomorskich szkół w ramach marszałkowskiego programu stypendialnego Prymus Pomorza i Kujaw Plus. Nabór wniosków trwa do 28 marca.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!