Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2023

III kolejka NHLPN. Kilka spotkań było ciekawych

fot. BG

fot. BG

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozegrano kolejną serię #gier w ramach Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Olimpia Tupadły jest jedynym zespołem, który nie stracił jeszcze punktów.

25. edycja nakielskich rozgrywek halowych nabiera rozpędu. W miniony weekend rozegrano już 3 kolejkę gier, która przyniosła kilka ciekawych spotkań. A to dlatego, że zmierzyły się ze sobą zespoły, które celują w końcowy triumf w tych rozgrywkach. Na ten moment najlepiej prezentuje się Olimpia Tupadły, która odniosła komplet 5 zwycięstw. Przed piłkarzami jednak trudne spotkania, czy to z odwiecznym rywalem Sąsiadami Sipiory, czy też z Gryfem Sicienko.

Wyniki spotkań:

Olimpia Tupadły – Arkon x Matros 7:2

Sąsiedzi Sipiory – Gryf Sicienko 0:0

Olimpia Tupadły – Amatorzy Piłki 3:2

Żibrons FC – Sąsiedzi Sipiory 0:5

FC Ślesin – Gryf Sicienko 1:9

Nakielski Mix – Skra Paterek 2:11

FC Ślesin – Amatorzy Piłki 1:6

Oceń artykuł: 18 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    Stalbud 2004, w dniu 05-12-2023 22:43:16 napisał:

    O Poziomie tych rozgrywek świadczy ubiór zawodników? Gdzie getry? Gdzie ochraniacze? Dlatego drużyn jest coraz mniej. Sędziowie nie panują i pozwalają na grę jak na plaży a potem kontuzję są. Zawodnik bez pełnego ubioru nie powinien byc dopuszczony do gry!!!!!! Zdrowie na 1 miejscu!!!!!!! 9 zespołów????? Wpisowe jak w ekstraklasie. Za rok umrze ta liga. Zmieńcie sedziow bo dzięki nim też jest coraz mniej druzyn

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)