Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Młodzi tenisiści z Kcyni na sobotnich turniejach. Jak im poszło?

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Zawodnicy #MLUKS "Orlik" Kcynia zagrali w sobotę, 2 grudnia też dziś na innych arenach.

Jakub Kieca zajął 3 miejsce w Ogólnopolskim Festwialu Tenisa Stołowego w Bydgoszcz. W kategorii Kuby wzięło udział dziewięciu zawodników. W meczu o brązowy medal pokonał 3-0 Kornela Trybulakiego z KS Nowa Era Toruń.

2 grudnia w Kcyni odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. W silnie obsadzonym turniej, grano jedną kategorię Open dla wszystkich, bez podziału na kategorie wzięli udział Julia Kowalska, Wiktoria Kowalska i Filip Dubiel. Julia wygrała najpierw wszystkie sześć pojedynków w grupie i z pierwszego miejsca awansowała do półfinału, tam po zaciętej walce przegrała 1:3 z Ryszardem Berką i to był jej jedyny przegrany pojedynek w turnieju. W meczu o III miejsce pewnie wygrała 3:0.

Gratulacje! Jestesmy z Was dumni!

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)