Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

02 maja 2021

Turniej integracyjny. Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

fot. NTS Trójka

fot. NTS Trójka

Na hali ZSP 3 odbył się turniej dwójek siatkarskich# klas sportowych tejże placówki. Okazją do zazębienia znajomości oraz nabywania umiejętności współpracy podczas rywalizacji okazała się 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zawodniczki i zawodnicy dokonali losowania, które miało na celu wyłonienie drużyn składających się z różnych roczników klas. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Turniej okazał się bardzo wymagającym dla młodych siatkarzy. Po bardzo zaciętej rywalizacji ostateczna kolejność ustalona została po liczeniu ratio małych punktów, ze względu na uzyskanie przez trzy drużyny równej ilości punktów. Również miejsca 4 i 5 rozstrzygnął bezpośredni pojedynek przy równej ilości punktów turniejowych. W trakcie rywalizacji doszło do bardzo miłego akcentu z rąk Filipa Majchrzaka i delegacji klasy sportowej 4a. Obchodzący 3 maja urodziny trener Artur Sierzchuła otrzymał okolicznościowy tort.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki łakoć a najlepsze drużyny otrzymały medale i nagrody rzeczowe. Również nagrodę rzeczową otrzymał najmłodszy uczestnik turnieju Jan Walkowiak (uczeń klasy sportowej 4a). Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Klasyfikacja końcowa:
1. Łęga Nikodem/Adam Madaj
2. Karol Leppert/Filip Majchrzak
3. Jakub Kubiński/Michał Arach
4. Kacper Pogoda/Wojciech Pewniak
5. Cezary Leppert/ Zofia Boińska
6. Wardziński Nicolas/Gemziak Kacper
7. Majewski Hubert/ Jaroszek Bartłomiej
8. Markuszewski Mikołaj/Pogoda Dominik/Walkowiak Jan
9. Konefał Marceli/Jasińska Oliwia
10. Kauc Jan/Jasiński Wiktor

Materiał: NTS Trójak Nakło

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ziemniaki
0,99PLN
Tarczyński kabanosy drobiowe i wieprzowe 105g
4,99PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Fotobombki
19,90PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)