Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

"Weź życie w swoje ręce". Zaproszenie do wspólnego biegania

fot. Biegacze Kcynia Team

fot. Biegacze Kcynia Team

Wiecie, że już wiosna? Zmieniłeś dziś czas? Może czas zmienić siebie.

To już ten moment. Nie czekaj. Zadbaj o siebie i przyjdź dziś na trening o 19.00 na stadion i pobiegaj z nami (biegowymi świrami). Wracamy do trybu stadion/miasto póki co.

Zapraszamy w: 
- niedzielę o 19.00 na stadion,
- środę o 19.00 na Ryneczek

Do zobaczenia. Odwagi - życie zaczyna się dziś, nie jutro. Weź je w swoje ręce. Pomożemy Ci.

Materiał: Agnieszka Ciaciuch / Biegacze Kcynia Team

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 84 60

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)