Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

15 marca 2024

Jaki obrót jest wymagany do bonusów powitalnych?

fot. powierzone

fot. powierzone

Obrót to bardzo często słowo klucz przy okazji bonusów na start. W końcu to właśnie na# podstawie niego określić można, czy dana premia godna jest uwagi. Dziś postanowiliśmy wziąć na tapet ten temat i przyjrzeć się bliżej wymogom dotyczących obrotu, którymi opatrzone są bonusy na dzień dobry u poszczególnych operatorów zakładów wzajemnych.

Praktycznie u każdego legalnego bukmachera obowiązują podobne zasady związane z premiami na start i najczęściej dotyczą one właśnie obrotu. A zatem możecie być pewni, że w momencie przyznania zdecydowanej większości bonusów na dzień dobry zmierzyć będziecie się musieli z tym wyzwaniem. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy zatem, co właściwie oznacza obrót bonusem bukmacherskim i jakie są wymagania obrotowe w przypadku bonusów powitalnych od wpłaty.
Obrót bonusem powitalnym - co to znaczy?
Zacznijmy od tego, czym właściwie jest obrót jeśli chodzi o powitalny bonus bukmacherski.


Zobacz PORÓWNANIE wszystkich bonusów https://www.legalsport.pl/bukmacherzy-na-start/
Warunki obrotowe oznaczają, mówiąc najprościej, że aby wypłacić premię u bukmachera, należy postawić określoną liczbę zakładów w odpowiedniej kwocie i w czasie.
Przykładowo, jeśli bonus wymaga trzykrotnego obrotu, a bukmacher przyznał Wam premię 200 zł, to żeby móc ją wypłacić na swój rachunek bankowy, musicie trzy razy obrócić kwotą 200 zł, a zatem postawić zakłady na 600 zł. Jeśli do obrotu zaliczają się tylko kupony AKO3 z minimalnym kursem zdarzenia 1,45, to znaczy, że kupon z dwiema selekcjami nie zostanie Wam zaliczony do obrotu bonusem, podobnie jak kupon, na którym znajdzie się choć jedno zdarzenie z kursem niższym niż 1.45. Jeśli obrót opatrzony jest dodatkowymi warunkami, np. musicie wykonać go w ciągu 30 dni, to oznacza, że jeżeli zajmie Wam to więcej czasu, to Wasza premia przepadnie.


Po co obrót przy bonusie bukmacherskim?


Warunki obrotowe najczęściej dotyczą bonusów od depozytu, a te mają to do siebie, że najczęściej ich kwota jest dość wysoka - zazwyczaj może to być kilkaset, ale czasem nawet ponad 1000 zł. Nic więc dziwnego, że renomowani organizatorzy selekcji wzajemnych dołączają do nich zapisy związane z obrotem, bowiem w przeciwnym razie dochodziłoby do sytuacji, że gracze dokonywaliby pierwszej wpłaty, zgarniali premię (nawet do 200%) i od razu przelewali całość na konto bankowe. I właśnie po to jest obrót bonusem - by zachęcić gracza do tego, by otrzymane środki przeznaczył na typowanie, bo bez spełnienia tego warunku nie będzie mógł ich wypłacić.
Bonusy od wpłaty na start - jaki obrót jest wymagany?
Na potrzeby naszego tekstu sprawdziliśmy, jakimi obrotami opatrzone są premie od depozytu w najbardziej rozpoznawalnych firmach bukmacherskich.
BETFAN (bonus 200% do 300 zł - jednokrotny obrót do aktywacji premii i taki sam do wypłaty)
BETFAN na start oferuje bonus 200% od wpłaty do 300 zł, który na początku należy aktywować. W tym celu należy postawić kupon lub kilka kuponów za równowartość depozytu (czyli jest to jednokrotny obrót), poczekać na ich rozliczenie i przełączyć się na saldo bonusowe, by wykorzystać bonus. Aby tego dokonać, trzeba znowu dokonać jednokrotnego obrotu, czyli zagrać za całość przyznanej kwoty na kuponach AKO z minimalnym kursem 3.00.
TOTALBET (bonus 100% do 5000 zł  - czterokrotny obrót)
W TOTALbet za wpłatę zgarnąć możecie nawet 5000 zł. Następnie należy aktywować bonus poprzez czterokrotny obrót depozytem. Pamiętajcie, że do obrotu zaliczają się tylko i wyłącznie kupony z przynajmniej czterema zdarzeniami z minimalnym kursem 1.30. Dodatkowo warto wiedzieć, że w TOTALbet bonus wypłacany jest w czterech blokach równych 25% kwoty pierwszego depozytu.
STS (trzy bonusy do 1500 zł  - jednokrotny obrót do aktywacji i trzykrotny do wypłaty)
STS dla swoich typerów przygotował trzy premie od wpłaty aż do 1500 zł. Wszystkie premie obwarowane są wymogami obrotu do aktywacji (jednokrotny obrót) oraz do wypłaty (trzykrotny obrót). Warto pamiętać, że do obrotu liczą się tylko i wyłącznie wygrane kupony, a dokładnie sama stawka wygranych kuponów (nie wygrana kwota).


eToto (trzy bonusy do 700 zł  - trzykrotny obrót)


eToto ma na start trzy bonusy łącznie na 700 zł i każdy z nich wymaga dokonania trzykrotnego obrotu przed wypłatą środków na rachunek bankowy.  Do obrotu zaliczają się kupony AKO składające się minimum z 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu 2,00, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1,20. Plusem jest to, że u tego buka nie ma żadnej aktywacji - oznacza to, że od razu można grać za dodatkowe środki.
forBET (bonus 100% od drugiej wpłaty do 2000 zł  - jednokrotny obrót do aktywacji i dwukrotny do wypłaty)
W forBET na start zgarnąć można bonus 100% od drugiej wpłaty aż do 2000 zł, który opatrzony jest obowiązkiem jednokrotnego obrotu do aktywacji i dwukrotnego obrotu do wypłaty. W pierwszym wypadku do obrotu zaliczają się kupony z kursem całkowitym wynoszącym co najmniej 2.00. Z kolei do wypłaty należy dokonać dwukrotnego obrotu na kuponach z kursem minimalnym 2.50 i z przynajmniej trzema selekcjami z kursem 1.30 lub wyższym.
Superbet (bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł - brak wymogów obrotu)
W Superbet na graczy czeka premia 100% od pierwszego depozytu do 200 zł. Być może jego kwota nie jest najwyższa, ale wolna jest od jakichkolwiek warunków obrotu. Nie oznacza to jednak, że dodatkowe pieniądze możecie od razu wypłacić. Wynika to z faktu, że one przyznane Wam zostaną w ramach freebetu, za który będziecie musieli zagrać. Pamiętajcie, że ewentualna wygrana pochodząca z tego zakładu pomniejszona będzie o jego stawkę.


PZBuk (bonus 100% do 250 zł  - brak wymogów obrotu)


Również w PZBuk po założeniu darmowego konta gracza zgarnąć możecie 250 zł w ramach freebetu, który wolny jest od jakichkolwiek warunków dotyczących obrotu. Warto zaznaczyć, że warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest wpłata o wartości 250 zł i postawienie zakładu wielokrotnego (na taką samą kwotę) z łącznym kursem wynoszącym 3.00.


LVBET (trzy bonusy 100% do 2000 zł  - czterokrotny obrót)


W LVBET liczyć możecie na trzy premie 100% od wpłaty maksymalnie do 2000 zł. Za pierwszy depozyt zgarniecie do 500 zł, za drugi 600 zł, a za trzeci aż 900 zł. Bonusy te obwarowane są oczywiście obrotem. W tym wypadku mowa dokładnie o czterokrotnym obrocie na kuponach po kursie 1.75.
Go+Bet (bonus 100% do 300 zł - jednokrotny obrót depozytem oraz czterokrotny bonusem)
U buka Go+Bet na start można zgarnąć bonus 100% od pierwszej wpłaty do 300 zł. Aby wypłacić te pieniądze należy obrócić czterokrotnie bonusem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami z kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.30. Dodatkowo dokonać musicie jednokrotnego obrotu samym depozytem na kuponie z kursem całkowitym wynoszącym 1.60 lub więcej.


Który bonus od wpłaty ma najlepsze warunki obrotu?


Naszym zdaniem najlepsze bonusy od wpłaty jeśli chodzi o warunki obrotowe to premie oferowane przez Superbet oraz PZBuk, które przez wypłatą nie wymagają obrotu, a jedynie zagrania za wpłacone środki. De facto jest to jednokrotny obrót kwotą wpłaty (ale też kwotą bonusu), co w dalszym ciągu sprawia, że te dwie promocje mają naprawdę świetne warunki obrotowe - zwłaszcza w porównaniu do premii wymagających nawet czterokrotnego obrotu przed wypłatą.

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)