Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 lipca 2024

Konkurs marszałka. KGW Młode Łanki i Sołectwo Dębogóra wśród laureatów

fot. KGW Młode Łanki (archiwum)

fot. KGW Młode Łanki (archiwum)

KGW Młode Łanki i Sołectwo Dębogóra w gronie laureatów #konkursu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

W konkursie brały udział koła gospodyń wiejskich, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i sołectwa, które miały przeprowadzić najciekawsze, najbardziej oryginalne i najbardziej nośne kampanie na rzecz szerokiego udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Nagrodzono 15 regionalnych podmiotów. Otrzymają oni równorzędne nagrody w wysokości 10 000 złotych z przeznaczeniem na wydarzenie integracyjne - do wyboru - w 2024 roku lub w 2025.

Gratulujemy! Panie Marszałku dziękujemy!

Lista nagrodzonych znajduje się tutaj.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / KGW Młode Łanki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)