Podejrzenie rozlania kwasu. Z budynku ewakuowano sześć osób

fot. MM
W piątek, 15 września o godz. 11.20 straż pożarna otrzymała zgłoszenie #o wyczuwalnym dziwnym zapachu w budynku przy ulicy Kościelnej w Nakle. Ewakuowano kilka osób.
Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle. Istniało podejrzenie rozlania kwasu bądź innej substancji.
– Z budynku ewakuowano sześć osób. Przy użyciu dostępnych urządzeń dokonano pomiarów w obiekcie. Nie stwierdzono obecności żadnej substancji, nie doszło także do rozszczelnienia się instalacji gazowej - poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. Działania strażaków trwały ponad godzinę. Po tym czasie osoby użytkujące budynek mogły do niego wrócić.
Galeria





Czytaj również
- Zderzenie osobówki z ciągnikiem. Kobieta i dziecko w szpitalu(aktualizacja)
- Rozpoznajesz tego mężczyznę? Kryminalni prowadzą postępowanie
- Zderzenie osobówki z dostawczakiem. Kierowca opla ukarany mandatem
- Policyjne działania "Prędkość". Ponad 50 kierowców ukarano mandatami
- Pożar balotów. Popołudniowa akcja gaśnicza
Dodaj komentarz
50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.
(czytaj więcej)Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.
(czytaj więcej)Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.
(czytaj więcej)Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.
(czytaj więcej)
Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad
Jackowskiego4, w dniu 15-09-2023 15:33:17 napisał:
odpowiedz
kasia, w dniu 15-09-2023 15:41:06 napisał:
odpowiedz
Chrabonszcz, w dniu 15-09-2023 19:30:26 napisał:
odpowiedz
adam, w dniu 15-09-2023 20:13:41 napisał:
odpowiedz
Czechu, w dniu 15-09-2023 23:01:44 napisał:
odpowiedz
Czesio, w dniu 16-09-2023 08:03:50 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!