Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 lutego 2024

"Pszczółki" odwiedziły bibliotekę. Mali czytelnicy z wizytą

fot. GCKiB w Kcyni

fot. GCKiB w Kcyni

W czwartek, 1 lutego naszą bibliotekę przy Centrum Kultury# w Kcyni odwiedziła grupa "Pszczółek" z wychowawczynią Panią Katarzyną Cybulską oraz Panią Małgorzatą Kręgielską.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom z Przedszkola im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni oraz opiekunom, którzy zaszczepiają czytanie książek naszym małym pociechom.

Materiał: Lidia Wiącek / GCKiB w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)