Sąsiedzi Sipiory obronili tytuł. Zdecydował przypadek

fot. BG
Ostatnia kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej #przyniosła w końcu to, co jest tak potrzebne tym rozgrywkom – emocję i zaciętą rywalizację. Olimpia Tupadły już witała się z gąską, ale Sąsiedzi Sipiory walczyli do końca i rzutem na taśmę wywalczyli zwycięski dla siebie remis.
W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się ostatnia, decydująca o zwycięstwie kolejka w rozgrywkach NHLPN. Przyniosła ona w końcu zacięta rywalizację i emocje, które swoje apogeum osiągnęły w decydującym starciu o to kto sięgnie po największy z pucharów. Derby gminy Kcynia pomiędzy Olimpią Tupadły z Sąsiadami Sipiory miały zdecydować o tym, kto okaże się najlepszą drużyną jubileuszowej edycji nakielskich rozgrywek. Mecz był bardzo wyrównany, ale na 5 sekund przed końcem bliscy zwycięstwa byli piłkarze z Tupadł, którzy prowadzili 2:1. Wtedy jednak wydarzyła się rzecz, którą można określić słowem cud. Sąsiedzi wywalczyli rzut wolny, a do piłki podszedł Miłosz Wąs i uderzył bezpośrednio na bramkę. Piłka odbiła się od słupka, a następnie bardzo szczęśliwie od głowy Sebastiana Daronia i wpadła do siatki. Remis 2:2 oznaczał zwycięstwo Sąsiadów, a tym samym obronę tytuły wywalczonego przed rokiem.
Po zmaganiach boiskowych, przyszła pora na wręczanie nagród. Organizatorzy rozgrywek poza nagrodami dla poszczególnych zespołów, wręczyli również statuetki w następujących kategoriach: fair play, najlepszy bramkarz i strzelec NHLPN.
Nagroda fair play trafiła do zespołu Nakielski Mix, który przez całe rozgrywki nie otrzymał żadnej żółtej i czerwonej kartki. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Biernat, ze zwycięskiej drużyny z Sipior, natomiast królem strzelców Mariusz Popa z Gryfu Sicienko.
Klasyfikacja końcowa rozgrywek NHLPN 2023/2024 prezentuje się następująco:
1. Sąsiedzi Sipiory
2. Olimpia Tupadły
3. Gryf Sicienko
4. Amatorzy Piłki
5. FC Ślesin
6. Żibrons FC
7. Skra Paterek
8. Nakielski Mix
Galeria















































































Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.
(czytaj więcej)Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)
Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad
Mieszkaniec , w dniu 04-02-2024 18:30:28 napisał:
odpowiedz
Krzysztof , w dniu 04-02-2024 20:22:35 napisał:
odpowiedz
Franek, w dniu 04-02-2024 21:41:30 napisał:
odpowiedz
Texas, w dniu 05-02-2024 08:07:51 napisał:
odpowiedz
Hahaha, w dniu 05-02-2024 23:51:19 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!