Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

15 maja 2023

Wspólne bieganie daje wiele radości. Kolejny trening w środę

fot. Biegacze Team Kcynia

fot. Biegacze Team Kcynia

„Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu#, dla którego to miałoby Ci się nie udać.”

Bo my wierzymy, że razem można pokonać wszystkie ograniczenia. Kolejny trening za nami. Dziś tak bardzo licznie - tak bardzo, bardzo cieszy nas wszystkich. Dlaczego ? Bo bieganie razem daje ogrom radości.

Bo z ludźmi, których połączyła nas pasja, życie staje się piękniejsze - dlaczego? Bo mamy wspólny cel - BIEGAĆ i mamy z kim go realizować.

Dlatego nieważne jak jest, mamy z kim i dokąd zmierzać. Jeżeli jesteś na zakręcie życia i nie wiesz dokąd iść - przyjdź do nas. Jeżeli czujesz, że się zatrzymałeś i czujesz, że nie masz sił isc do przodu - przyjdź do nas. Jeżeli chcesz poznać pozytywnych ludzi - przyjdź do nas. Czekamy na każdego…kto chce…żyć lepiej. Bo życie to bieg. To bieg przed siebie. Po co biec w pojedynkę, jak można razem.

Widzimy się w środę o 19:00 na skrzyżowaniu ul. Nowej i Powstańców Wlkp. Do zobaczenia, dobrego tygodnia dla Was.

Materiał: Agnieszka Ciaciuch / Biegacze Team Kcynia

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 36

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)