Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

15 maja 2023

Wspólne bieganie daje wiele radości. Kolejny trening w środę

fot. Biegacze Team Kcynia

fot. Biegacze Team Kcynia

„Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu#, dla którego to miałoby Ci się nie udać.”

Bo my wierzymy, że razem można pokonać wszystkie ograniczenia. Kolejny trening za nami. Dziś tak bardzo licznie - tak bardzo, bardzo cieszy nas wszystkich. Dlaczego ? Bo bieganie razem daje ogrom radości.

Bo z ludźmi, których połączyła nas pasja, życie staje się piękniejsze - dlaczego? Bo mamy wspólny cel - BIEGAĆ i mamy z kim go realizować.

Dlatego nieważne jak jest, mamy z kim i dokąd zmierzać. Jeżeli jesteś na zakręcie życia i nie wiesz dokąd iść - przyjdź do nas. Jeżeli czujesz, że się zatrzymałeś i czujesz, że nie masz sił isc do przodu - przyjdź do nas. Jeżeli chcesz poznać pozytywnych ludzi - przyjdź do nas. Czekamy na każdego…kto chce…żyć lepiej. Bo życie to bieg. To bieg przed siebie. Po co biec w pojedynkę, jak można razem.

Widzimy się w środę o 19:00 na skrzyżowaniu ul. Nowej i Powstańców Wlkp. Do zobaczenia, dobrego tygodnia dla Was.

Materiał: Agnieszka Ciaciuch / Biegacze Team Kcynia

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 37

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)