Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2024

Zwiedzanie miasta z grą miejską. Czas pełen doświadczeń

fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

Uczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej #im. Jana Czochralskiego w Kcyni pod opieka p. P. Chojeckiej, p. W. Staszak, p. B. Piatkowskiej oraz p. Joanny Zimnej wybrali się na wycieczkę do Bydgoszczy.

Pobyt w tym mieście rozpoczał się zwiedzaniem miasta z grą miejską. Uczestnicy wraz przewodnikiem weszli także na teren najstarszej części miasta i zobaczyli między innymi Most Staromiejski, z którego rozpościera się widok na Spichrze nad Brdą, balansującą rzeźbę przechodzaca przez rzekę oraz Stary Port.

Następnie grupa udała się na Stary Rynek. Na zakończenie spaceru przewodnik zabrał gości na prawdziwą Wyspę w centrum miasta zwaną Wyspą

Młyńską. Na koniec dzieci udały się do Muzeum Mydła i Historii Brudu wraz z warsztatami mydlanymi oraz uczestniczyli w rejsie po Brdzie. Nie zabrakło także czasu wolnego na zakup pamiątek i lody. Był to ciekawy czas pełen nowych doświadczeń.

Materiał: Patrycja Chojecka / Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)