Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 kwietnia 2024

"Emerytura - najlepsza życia pora...". Uroczyste pożegnanie i podziękowania

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dnia 27 marca bieżącego roku przedstawiciele #Rady Rodziców, cała społeczność Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie - uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi na czele z Panią Dyrektor, zgromadzili się w sali gimnastycznej by uroczyście pożegnać Panią Katarzynę Kubalewską "naszą świeżo upieczoną emerytkę."

Dyrektor szkoły Pani Lucyna Bursztynowicz skierowała do Pani Katarzyny Kubalewskiej słowa uznania za wieloletnią, rzetelną pracę w naszej szkole. Serdecznie podziękowała za zaangażowanie, dobre słowo, uśmiech. Przede wszystkim za serce, którego cząstka zawsze pozostanie w murach naszej placówki.

Pani Dyrektor życzyła, by nowy etap życia obfitował w zdrowie i pomyślność, w czas spędzony z wnukami, które są wielką dumą i pociechą Pani Kasi, w odwagę w realizacji planów i marzeń oraz zasłużoną chwilę wytchnienia.

Następnie Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Barbara Sądel oraz Zastępca Pani Monika Szymkowiak w imieniu całej Rady złożyły podziękowania za współpracę i najlepsze życzenia Pani Katarzynie Kubalewskiej.

Przedstawiciele braci uczniowskiej oraz wszyscy pracownicy szkoły, złożyli życzenia, mocno ściskając naszą Panią Kasię. Upominek w postaci walizek ma za zadanie zmobilizować do aktywnego odpoczynku w wymarzonych zakątkach świata naszą pełnoprawną emerytkę.

Pani Katarzyna Kubalewska dziękując za czas, który spędziła w tej szkole skierowała bardzo ważne słowa do wszystkich zgromadzonych "Pamiętajcie, żeby przede wszystkim zawsze  szanować siebie nawzajem i mury tej szkoły...".

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)