Dziś mamy 25 kwietnia 2025, piątek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2025
Wiadomości z regionu

Wyjaśnianie okoliczności śmiertelnego wypadku. 32-latek zginął na miejscu

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności #dzisiejszego (11.01.2025) wypadku na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Przyłubie, w powiecie bydgoskim. W zderzeniu dwóch pojazdów, osobowego opla astry oraz ciężarowej scanii, śmierć na miejscu poniósł 32-letni kierowca pierwszego z nich. Kierowca drugiego nie doznał obrażeń. Apelujemy o ostrożną jazdę.

Dzisiaj (11.01.2025) o godzinie 5:50 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w Przyłubiu, pow. bydgoski. O wypadku pisaliśmy tutaj.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący oplem astra, z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Scania. W wyniku poniesionych obrażeń 32-letni kierowca auta osobowego poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna prowadzący auto ciężarowe nie doznał obrażeń. Był trzeźwy.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 13 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

    • 10 (18)

    Pan W , w dniu 11-01-2025 19:53:51 napisał:

    To już 3 wypadek śmiertelny w tym miejscu w przeciągu miesiąca, coś strasznego. Wyrazy współczucia ale bliskich. Uważajcie na siebie bo życie jak widać jest bardzo kruche a 5 min szybciej nie zmieni nic … :(

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 2 (10)

    Ola, w dniu 12-01-2025 00:59:43 napisał:

    Kwestia tzw „ ustaleń „. Oby były prawdziwe.

    odpowiedz

    • 2 (10)

    Alina P., w dniu 12-01-2025 11:10:16 napisał:

    Podobno samobójstwo.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Konstrukcje stalowe
Audyt środowiskowy
3000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
0

Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie. Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)