Dziś mamy 30 listopada 2022, środa, imieniny obchodzą:

05 października 2022

Jakub Makarewicz na podium. Gratulacje!

fot. Mikołaj Włoch

fot. Mikołaj Włoch

W dniach 1-2 października w hali widowiskowo# - sportowej w Mroczy odbyły się 75 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Szachach Klasycznych.

Mistrzem województwa został Piotr Szybowicz (BKS Chemik Bydgoszcz / Szubin) - 5/5, ranking uzyskany 2316. Wyniki miejscowych zawodników: I miejsce - Turniej A - Piotr Szybowicz, I miejsce - Turniej B - Jakub Makarewicz, XV miejsce (I miejsce w kategorii kobiet) - Turniej B - Julia Rocławska, XVII miejsce - Turniej B - Przemysław Chudzik. Turniej A - 19 zawodników, Turniej B - 34 zawodników, Turniej C - 26 zawodników (łącznie 79 uczestników).

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)