Dziś mamy 30 listopada 2022, środa, imieniny obchodzą:

25 września 2022

Pierwszy z trzech turniejów za nami! UKS Mata Strzelno wygrywa w Kcyni

fot. pow.

fot. pow.

Już po raz szósty spotykamy się na turnieju# z cyklu ORLIK CUP! Dziś na sali gimnastycznej rywalizowały dziewczynki z rocznika 2011 i młodsze. W zawodach udział wzięły: UKS Bukowia Buk, MSPR Junak Włocławek, UKS Mata Strzelno, UKS Olimpijczyk Budzyń oraz dwie drużyny naszego klubu.

raliśmy systemem każdy z każdym, co dało nam łącznie 15 spotkań. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująca:
1. UKS Mata Strzelno
2. UKS Olimpijczyk Budzyń
3. MLUKS Orlik Kcynia I
4. UKS Bukowia Buk
5. MSPR Junak Włocławek
6. MLUKS Orlik Kcynia II
Przyznano również nagrody indywidualne (plecaki, worki na buty, frotki marki HUMMEL)

Najlepszą zawodniczką została:
MARIA KOWALAK - UKS Olimpijczyk Budzyń

Najlepsza bramkarką została:
SAMANTA BARANIENKO - MLUKS Orlik Kcynia I

Najlepsza strzelczynią została:
HANNA PACIA - UKS Mata Strzelno
Nagrody rzeczowe (koszulka i skarpetki marki HUMMEL) otrzymało sześć wyróżniających się zawodniczek po jednej z każdej drużyny:
WIKTORIA JERZYKIEWICZ - UKS Bukowia Buk
JULIA STANEK - UKS Mata Strzelno
MAJA SOBOLEWSKA - MSPR Junak Włocławek
ALEKSANDRA KACZMAREK - UKS Olimpijczyk Budzyń
INEZ MRÓWKA - MLUKS Orlik Kcynia I
LENA GOSZKA - MLUKS Orlik Kcynia II

Serdeczne podziękowania dla sędziów dzisiejszych zawodów Dariusza Andrzejczaka z Wągrowca oraz Szymona Ciechackiego z Bydgoszczy.

Wielkie podziękowania dla Natalii Kramer i Martyny Popielarz za obsługę stolika sędziowskiegooraz dla Julii Rybak za zabezpieczenie medyczne. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za walkę, zaangażowanie, całe mnóstwo uśmiechu. Dziękuję trenerom: Kasi, Marysi, Annie i Jarkowi, Annie i Damianowi. Dziękuję kibicom za głośny doping swoich drużyn.

Przede wszystkim dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za całą pomoc w organizacji dzisiejszych zawodów. Za ciasto, pieczywo i dodatki do niego, za przywiezie obiadów, za ogólna obsługę podczas całego dnia a przede wszystkim za doping dla waszych-naszych pociech.

Materiał: Bartek Łyszczarz / MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)