Dziś mamy 25 maja 2024, sobota, imieniny obchodzą:

12 maja 2024

Dzień Fryzur z Papieru 2024. Udział w międzynarodowym projekcie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Nasze przedszkole wzięło udział w Międzynarodowym Projekcie Artystycznym #- Dzień Fryzur z Papieru 2024 realizowanym przez Przedszkole nr 2 oraz Przedszkole nr 85 w Lublinie.

Zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu fryzur z różnorodnych materiałów papierniczych (np. kartki, krepa, bibuła, tektura, ulotki, gazety, rolki od papieru itp.). Dnia 10 maja bieżącego roku dzieci z grup przedszkolnych "Biedronki" i "Motylki" zaprezentowały swoje niepowtarzalne fryzury. Wśród chłopców dominował irokez, dredy, afro. Natomiast wśród dziewczyn upięcia, loki, fale, zdobione kolorowymi pasemkami. Każdy uczestnik podczas prezentacji fryzury opowiedział o użytych materiałach. Celem tego projektu było tworzenie dzieciom warunków do rozwijania aktywności twórczej i utrwalanie tak ważnego pojęcia, jak "recykling".

Przedszkolaki z grup "Biedronki" i "Motylki" otrzymały pamiątkowe dyplomy od koordynatorów za wzięcie udziału w projekcie.

Zwieńczeniem tego niezwykłego dnia dla naszych przedszkolaków była wspólna imprezka, na której nie zabrakło słodkości i naprawdę dobrej zabawy.

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)