Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 maja 2024

Dzień pełen niespodzianek. Nowe gry zręcznościowe i zabawki

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dzień 27 maja bieżącego roku dla przedszkolaków #z grup "Biedronki" i "Motylki" ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie od samego rana był pełen niespodzianek.

Po raz kolejny dzięki współpracy z Państwem Bryzik - Panią Małgorzatą i Panem Łukaszem nasze przedszkole otrzymało wsparcie finansowe od firmy Florian Centrum, które przeznaczyliśmy na zakup gier zręcznościowych dla dzieci.

Pięknie dziękujemy firmie Florian Centrum oraz Państwu Bryzik za stałą współpracę! Za okazane nam serce! Pani Małgorzata i Pan Łukasz zawsze odpowiadają na nasze prośby, ale również sami wychodzą z inicjatywą i wspierają działania podejmowane w naszej placówce.

Kolejną niespodziankę zawdzięczamy Mamom z trójek grupowych. Nasza piaskownica została doposażona w nowe zabawki. Pozwoliły na to zwroty pieniążków z Rady Rodziców dla obu grup przedszkolnych. Dziękujemy również Pani Malwinie Ciszewskiej za zakup zestawów do lodów.

Jest nam niezmiernie miło, że każdy z Państwa z tak wielkim zaangażowaniem włącza się w życie przedszkola i ma na uwadze dobro naszych dzieci!

Ależ dziś była zabawa! Wszystkie zabawki zostały już wypróbowane. Śmiech i radość ogarnęły cały ogród przedszkolny!

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)