Dziś mamy 25 maja 2024, sobota, imieniny obchodzą:

13 maja 2024

I Regionalna Wystawa Królików Rasowych. Nagrodzono hodowców

fot. MM/MaG

fot. MM/MaG

Tegorocznym targom w Minikowie towarzyszyła #I Regionalna Wystawa Królików Rasowych oraz Pokaz Drobnego Inwentarza. Komu przyznano nagrody?

W minioną sobotę i niedzielę do Minikowa zjechało 25 hodowców królików ras dużych, średnich i małych. Organizatorami tego wydarzenia byli Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Krajowy Związek Królików Rasowych z siedzibą w Gnieźnie.

Odbył się także Pokaz Drobnego Inwentarza. Drób, ptaki egzotyczne i golebie prezentowało 30 hodowców. Na targi licznie przybyli reprezentanci instytucji branżowych.

W Minikowie  hodowcy mieli okazję nie tylko do wspóinej integracji i podzielenia się swoimi doświadczeniami. Można było także wymienić się wzajemnie materiałem.

Komisja dokonała oceny feneotypów królików w sobotę, natomiast w niedzielę rozdane zostały nagrody. W skład komisji oceniajacej weszli: Dr inż. Grzegorz Otulakowski – KCHZ Warszawa – Przewodniczący, Lilianna Beszczyńska – KCHZ, Mariusz Chmiel – KZHK, Krzysztof Wróbel – WZHK i DI, Krystian Gradowski – WZHK i DI oraz Zygmunt Pohl – WZHK i DI.

Nazwiska osób nagrodzonych i wyróżnionych oraz wykaz prezentowanych królików poniżej:

Oceń artykuł: 12 10
Pliki do pobrania
kroliki.jpg

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Konstrukcje stalowe
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)