Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

23 maja 2024

Narada z dyrektorami szkół i placówek. Podsumowanie konkursów i zawodów

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

W dniu 22 maja 2024 r. w Urzędzie Miejskim #w Kcyni odbyła się narada z dyrektorami szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kcynia.

Podczas narady podsumowano dotychczasową realizację konkursów i zawodów na poziomie gminnym oraz omówiono szereg spraw bieżących. W naradzie brał udział m. in. Burmistrz Kcyni Mateusz Stachowiak, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni Ilona Kurdelska i Główna Księgowa Jednostek Oświatowych Ewa Nowak.

Naradę prowadził kierownik Referatu Edukacji, Promocji, Sporty i Kultury Urzędu Miejskiego w Kcyni Rafał Woźniak.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)