Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 marca 2024

Odbiór hali gimnastycznej. Nowe boisko wielofunkcyjne

fot. Starostwo Powiatowe

fot. Starostwo Powiatowe

28 lutego nastąpił odbiór hali gimnastycznej z kortem tenisowym#. Na miejscu obecnego kortu tenisowego powstała hala gimnastyczna o konstrukcji łukowej, w której będzie można między innymi grać w tenisa ziemnego.

Nowe boisko wielofunkcyjne wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji umiejscowione jest przy ZS im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią. Zadanie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu otrzymanym w ramach programu budowy hal przyszkolnych OLIMPIA ze środków Ministerstwa Turystyki i Sportu przy współudziale finansowym powiatu nakielskiego.

- Wykonawca: SPORT HALLS Sp. z o.o.

- Kwota dofinansowania: 1 655 428,00 zł

- Wartość Inwestycji zgodnie z umową: 2 386 000,00 zł

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 30

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)